Rzecznik prasowy Legii odchodzi

Branżowy news tygodnia? Michał Kocięba pełniący rolę rzecznika prasowego w Legii Warszawa odchodzi z klubu. –  Zdecydowałem się na – używając terminologii piłkarskiej – transfer do innego „klubu”. Gdzie? Szczegóły wkrótce – poinformował w mailu oraz na Twitterze współpracujących z nim dziennikarzy.

Kocięba rzecznikiem Legii był od 2008 roku. Wcześniej pracował w PZPN. Przez większość dziennikarzy oceniany był pozytywnie. Niektórzy zarzucali mu, że trudno się z nim skontaktować, a telefony odbiera tylko od zapisanych wcześniej numerów.

Legia zmieniła się – w czasie gdy miałem przyjemność w niej pracować – nieprawdopodobnie! Kilka dni po tym, jak objąłem funkcję rzecznika prasowego, buldożery zaczęły rozjeżdżać stary stadion. Dziś przy Łazienkowskiej 3 stoi wspaniała, ultranowoczesna Pepsi Arena, a piłkarze są najlepsi w Polsce. Cieszę się, że Klub tak wspaniale się rozwija i wierzę, że w nowym sezonie Legia otworzy bramy piłkarskiego raju i zagra w Lidze Mistrzów. Będę za to mocno trzymał kciuki! – powiedział w oficjalnym komunikacie Michał Kocięba.

Gdzie będzie pracował był już rzecznik Legii? Próbowałem podpytać u samego źródła. Szczególnie interesowało mnie, czy „transfer” odbędzie się do innej instytucji sportowej.

Proszę wybaczyć, ale nie mogę niestety w tym momencie jeszcze zdradzić szczegółów dot. mojego nowego miejsca pracy. Obiecałem – skomentował krótko.

Osobą pełniącą obowiązki rzecznika została Izabela Kuś. Nie wiadomo jeszcze, czy klub będzie przeprowadzał zewnętrzną rekrutację na to stanowisko.

PRZECZYTAJ jak wyglądała rekrutacja na stanowiska rzecznika prasowego w Lechu Poznań.

[Fot. Eric The Fish/Flickr]

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *