Michał Kołodziejczyk

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michał Kołodziejczyk na Twitterze: https://twitter.com/Michal_Kolo
Liczba obserwujących: 39 537

Rocznik: 1981
Pochodzenie: Warszawa
Ulubione dyscypliny: piłka nożna, piłka ręczna
Redakcja bazowa: Wirtualna Polska
Na Twitterze od: grudzień 2014

Michał Kołodziejczyk to uznany dziennikarz sportowy. Redaktor naczelny WP SportoweFakty. Autor popularnego cyklu wywiadów „Bez Reflektorów”, który ukazuje się co dwa tygodnie w Rzeczpospolitej. Wkrótce ma zostać redaktorem naczelnym Przeglądu Sportowego.

Najdłużej w swojej przygodzie dziennikarskiej związany był z Rzeczpospolitą, gdzie spędził ponad 7 lat. Miał tam przyjemność współpracować z takimi dziennikarzami jak: Mirosław Żukowski, Stefan Szczepłek czy Paweł Wilkowicz.

W przeszłości pisał także dla tygodnika Piłka Nożna i Przeglądu Sportowego. Współpracował z Radiem Mazowsze oraz Radiem TokSport. Wspólnie z Andrzejem Janiszem relacjonował spotkania reprezentacji Polski dla Polskiego Radia.

Kołodziejczyk jest częstym ekspertem w programach telewizyjnych. Był stałym gościem ligowego magazynu “Szybka piłka” oraz mundialowego studia.

Dziennikarz jest dużym fanem Roberta Lewandowskiego.

Michał Kołodziejczyk – wywiady

Posłuchaj rozmowy z Michałem Kołodziejczykiem w Olek Wandzel Podcast.

W programie As Wywiadu dziennikarz opowiada o swojej przygodzie z dziennikarstwem.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Komentarze