Michał Gutka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michał Gutka na Twitterze: https://twitter.com/M_Gutka
Liczba obserwujących: 21 243

Rocznik: 1993
Pochodzenie: Stalowa Wola
Wykształcenie: Amerykanistyka
Ulubione dyscypliny: piłka nożna, futbol amerykański
Redakcja bazowa: newonce.sport
Na Twitterze od: grudzień 2012

Michał Gutka to dziennikarz sportowy. Od września 2014 roku do grudnia 2019 roku związany z redakcją Przeglądu Sportowego, gdzie był dziennikarzem oraz stałym gościem programu „English Breakfast”.

Od stycznia 2020 r. związany z redakcja newonce.sport.

Specjalizuje się w piłce nożnej, głównie w wydaniu angielskim oraz futbolu amerykańskim.

Od września 2017 roku współkomentator w Canal + Sport.

Przygodę z dziennikarstwem rozpoczynał od pisania dla NFL24.pl oraz (nieistniejącego już) portalu Wiedza Sportowa, gdzie zajmował się piłką nożną.  W przeszłości prowadził również audycję  „Pierwsze przyłożenie” nt. futbolu amerykańskiego w radiu internetowym eLO RMF.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

2 komentarze

  1. Jedna nieścisłość – zaczynałem pisząc na portalu NFL24.pl, a potem na nieistniejącym już portalu Wiedza Sportowa, gdzie zajmowałem się piłką nożną :) EloRMF rzeczywiście pojawiło się po drodze, ale nie był to start. Pozdrawiam!

    • Damian Jursza Odpowiedz

      Dzięki za sprostowanie. Najlepsze informacje są bezpośrednio od samego zainteresowanego. :) Profil został zaktualizowany. Pozdrawiam

Komentarze