Kamil Gapiński

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kamil Gapiński na Twitterze: https://twitter.com/KamilGapiski
Liczba obserwujących: 24 538

Rocznik:1983
Pochodzenie: Płock
Pseudonim: Gapek, Gapa
Ulubione dyscypliny: piłka nożna, piłka ręczna, triathlon, biegania, kolarstwo, pływanie
Redakcja bazowa: Weszło
Na Twitterze od: wrzesień 2013

Kamil Gapiński to dziennikarz i komentator sportowy. Obecnie związany z Weszlo.com, gdzie jest szefem działu inne sporty oraz radiem internetowym Weszlo.FM, gdzie pełni rolę komentatora i prezentera. Prowadzi także audycję “Magazyn Triathlonowy”.

Poza Weszło, współpracuje z telewizją Sportklub. Relacjonuje tam spotkania piłki ręcznej. Wcześniej prowadził autorski program publicystyczny “Cwany gapa”.

Przez ponad 15 lat obecności w mediach pracował w Przeglądzie Sportowym, Fakcie, telewizji Orange Sport, lokalnym płockim radiu, radiu TOK FM i serwisie lifestylowym Wyszło.

Od paru lat entuzjasta triathlonu. Jego celem i marzeniem jest ukończenie dystansu pełnego Ironmana. Jego wyniki sportowe możecie sprawdzić w serwisie Enduhub.

Kamil Gapiński – wywiady

Posłuchaj rozmowy z Kamilem Gapińskim w Olek Wandzel Podcast.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Komentarze