Sekretarz Generalny

  • Pełny etat
  • Warszawa

Strona WWW Polski Związek Bokserski

Polski Związek Bokserski istnieje od 1923 roku. Obecnie zrzesza ponad 500 Klubów i 16 Okręgowych Związków Bokserskich tworzących największą w Polsce organizację reprezentującą środowisko Boksu Olimpijskiego. Polski Związek Bokserski jest członkiem Międzynarodowego Związku Bokserskiego AIBA i Europejskiej Konfederacji Bokserskiej EUBC.

Główne zadania i obowiązki Sekretarza Generalnego:

  • współpraca z MSiT, COS-em, PKOl-em i innymi organizacjami,
  • kierowanie biurem PZB,
  • koordynowanie pracy pracowników Biura PZB,
  • prowadzenie bieżących spraw PZB,
  • gromadzenie i udostępnianie informacji z działalności PZB,
  • obsługa funkcjonowania władz i organów PZB w tym organizowanie i dokumentowanie posiedzeń Zarządu PZB,
  • realizowanie uchwał Zarządu PZB,
  • nadzór nad opracowywaniem dokumentacji związanej z funkcjonowaniem PZB (plany pracy, plany finansowe, sprawozdania merytoryczne i finansowe, dokumentacja związana z pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji ze środków publicznych),
  • sprawowanie nadzoru nad majątkiem Związku,
  • współpraca z klubami oraz okręgowymi związkami,
  • koordynowanie współpracy międzynarodowej PZB,
  • inne zadania powierzone przez Zarząd PZB.

Wymagania:

  • korzystanie z pełni praw publicznych,
  • brak karalności,
  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej pięcioletni staż pracy, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • przedłożenie koncepcji pracy Biura PZB,
  • znajomość specyfiki dyscypliny, mile widziana znajomość przepisów dotyczących boksu,
  • umiejętność redagowania tekstów, pism formalnych, sprawozdań i opracowań tematycznych,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy pod presją,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, w tym również gotowość do wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych na poziomie komunikatywnym,
  • dobra znajomość obsługi programów komputerowych (Microsoft Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys zawodowy,
  • list motywacyjny,
  • koncepcja pracy Biura PZB.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży sportowej,
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie zmieniającej się organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swoich aplikacji do dnia 25.07.2019 r.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez adres e-mail: demelmaciej@gmail.com