Analityk Sportowy / Bukmacher

  • Pełny etat
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

W związku z dynamicznym rozwojem po wejściu na rynek legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce, firma TOTALBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowiska Młodszego oraz Starszego Analityka Sportowego.

Obowiązki osoby zatrudnionej:

  • Monitorowanie rynku zakładów bukmacherskich oraz konkurencji,
  • Przygotowanie oferty kursowej w zakresie wydarzeń sportowych, społecznych i rozrywkowych,
  • Analiza i zarządzanie ryzykiem w zakresie przyjmowania zakładów,
  • Realizacja przyjętych planów i strategii firmy oraz działu bukmacherskiego.

Wymagania:

  • pasja i zainteresowanie tematyką sportową i bukmacherską,
  • umiejętność wykorzystania rachunku prawdopodobieństwa oraz metod statystycznych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w weekendy i święta,
  •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie (wymagane dla stanowiska Starszego Analityka Sportowego).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu umiejętności oraz doświadczenia,
  • prywatna opieka medyczna, dopłata do kart sportowych oraz wejściówki na mecze i wydarzenia sportowe,
  • pracę w zespole pełnym pasjonatów sportu i zakładów bukmacherskich.