Stażysta w dziale marketingu

  • Staż / Praktyki
  • Warszawa

Jesteśmy wielokulturowych zespołem pasjonatów, których celem jest urzeczywistnianie rozwiązań
Smart City dla miast w całej Polsce i regionie CEE.

Od momentu powstania w 2018 roku misją BallSquad jest cyfryzacja zarządzania i dostępności obiektów sportowych i innych infrastruktur publicznych.

BallSquad to wielokrotnie nagradzany startup z Polski, z powodzeniem wdrażający rozwiązania Smart City w kilku miastach i instytucjach publicznych.

Poszukujemy Stażysty w dziale Marketingu z umiejętnościami copywritingu.

Wymagania:

  • Mieszkasz w Warszawie,
  • Doskonała umiejętność komunikacji i pisania w języku polskim,
  • Komunikatywny język angielski na poziomie B1 lub wyższym,
  • Studiujesz Marketing, Biznes, Komunikację lub pokrewną dziedzinę,
  • Ogólna wiedza związana z tworzeniem i publikowaniem treści w mediach społecznościowych,
  • Znajomość programów: Premiere Pro, Canva lub innego ciekawego narzędzia do tworzenia filmów i grafik,
  • Samodzielność w zarządzaniu projektami, zadaniami i systemami przy niewielkim nadzorze,
  • Dobre zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne,
  • Rozwojowe podejście do realizacji zadań: wykonanie na serio!,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Niezaprzeczalne zainteresowanie marketingiem cyfrowym i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze,
  • Znajomość innych obszarów marketingu będzie dużym plusem, np.: SEO, kampanie PPC, projektowanie stron internetowych lub stron docelowych, e-mail marketing, analiza i śledzenie danych, automatyzacja marketingu.

Codzienne zadania:

  • Praca pod nadzorem Prezesa lub/i Kierownika Marketingu,
  • Tworzenie treści marketingowych i komunikacyjnych,
  • Zarządzanie kampaniami w mediach społecznościowych, kampaniami e-mail marketingowymi i inicjatywami budowania marki,
  • Gromadzenie oraz pomoc w opracowywaniu treści do wiadomości e-mail, mediów społecznościowych, biuletynów i materiałów sprzedażowych,
  • Wsparcie zespołów sprzedażowych i operacyjnych,
  • Skuteczne mierzenie i prezentacja wyników działań marketingowych,
  • Współpraca z kolegami z drużyny.

Co oferujemy:

  • Staż w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,
  • Rekompensata finansowa na podstawie czasu, który z nami spędzisz,
  • Praca w biurze, bezpośrednio z zespołem,
  • Biuro w budynku słynnego BUW na Powiślu,
  • Szansa rozwoju zawodowego jako Junior Marketing Specialist,
  • Dostęp do kursów i certyfikatów z marketingu cyfrowego,
  • Cotygodniowe imprezy integracyjne: panele dyskusyjne, warsztaty, networking, drinki,
  • Praca w wielokulturowym zespole, bardzo otwartym na dzielenie się i integrowanie Cię z projektami
  • Kawa i herbata w biurze,
  • Poznanie systemów i narzędzi do zarządzania projektami (Click Up, G Suite, Slack itp.).

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę ballsquadjobs.tilda.ws.