Sport Risk Analyst

  • Pełny etat
  • Katowice
  • Rekrutacja została zamknięta

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie zakładów przedmeczowych oraz na żywo,
  • Optymalizowanie procesów zarządzania ryzykiem i wsparcie w rozbudowie narzędzi do analizy ryzyka,
  • Zarządzanie ustawieniami na poziomie sportów, lig oraz klientów,
  • Analiza raportów dot. klientów oraz lokali przyjmowania zakładów, a także podejmowanie odpowiednich działań na ich podstawie,
  • Akceptowanie złożonych zakładów,
  • Udział w prowadzeniu projektów międzynarodowych,
  • Ewaluacja i raportowanie efektywności działań,
  • Współpraca z innymi działami tj. działem analiz, obsługą klienta, business intelligence.

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. poziom B1),
  • Bardzo dobra znajomość trendów na rynku oraz pasja do sportu,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub pokrewnym (mile widziane),
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wykorzystania rachunku prawdopodobieństwa,
  • Spostrzegawczość, uwaga do detali,
  • Znajomość zagadnień bukmacherskich,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, w tym także w weekend.

OFERUJEMY:

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę na pełen etat,
  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach,
  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji w Katowicach,
  • Prywatną opiekę medyczną za 1 PLN,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro mieszczącego się w siedzibie firmy,
  • Chill Out Room, codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie,
  • Dostęp do programu Referral Bonus.