Sponsorship & Event Manager

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie rynku pod kątem nowych możliwości współpracy sponsoringowej/partnerskiej,
  • Tworzenie i wdrażanie strategii działań marketingowych dla sponsorowanych drużyn oraz ambasadorów,
  • Negocjowanie umów sponsorskich,
  • Bieżąca współpraca z podmiotami sponsorowanymi w zakresie komunikacji i nadzoru realizacji świadczeń,
  • Ścisła współpraca z działem marketingu,
  • Przygotowanie podsumowań i analiz efektywności przeprowadzonych działań,
  • Nadzór nad dostępnym budżetem i weryfikacja wydatków,
  • Nieustannie wzmacnianie codziennych relacji ze sponsorowanymi podmiotami,
  • Kompleksowe organizowanie różnego typu akcji promocyjnych na wydarzeniach sportowych, organizacja outdoorowych akcji: promocyjnych; wizerunkowych; PR’owych,
  • Współpraca z firmami realizującymi konkretne usługi, zgodnie z ustalonym scenariuszem eventu.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomości branży sportowej i bukmacherskiej,
  • Umiejętności negocjacyjnych,
  • Łatwości w nawiązywaniu relacji,
  • Skrupulatności i sumienności przy powierzonych zadaniach,
  • Akceptacji nienormowanego czasu pracy (związanego z weekendowym trybem rozgrywania meczów).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu umiejętności oraz doświadczenia,
  • Pracę w nowoczesnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość pracy z dowolnego miejsca,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,
  • Bilety na mecze piłkarskie i wydarzenia sportowe,

Zgłoszenia wraz z CV ze zdjęciem, a także oczekiwanym wynagrodzeniem prosimy wysłać na adres e-mail: biuro@goplusbet.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na biuro@goplusbet.pl