Specjalista ds. sprzedaży / organizacji wyjazdów turystycznych / obozów sportowych / eventów

  • Pełny etat
  • Wrocław

Strona WWW BK Turismo

Firma BK Turismo specjalizująca się w organizacji zagranicznych obozów dla dzieci i młodzieży oraz eventów sportowych, do swojego zespołu poszukuje dynamicznej osoby z doświadczeniem do sprzedaży produktów turystycznych oraz do działań marketingowych.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się organizatorem imprez turystycznych i agencją turystyczną. Każdego roku w naszych obozach bierze udział ponad 8 000 uczestników z całej Polski i nie tylko.

Gwarantujemy możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym. Poszukujemy utalentowanych osób, które dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i kreatywności tworzyć będą wraz z nami najlepsze eventy w branży turystycznej oraz sportowej.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY / ORGANIZACJI WYJAZDÓW TURYSTYCZNYCH/OBOZÓW SPORTOWYCH /EVENTÓW

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów firmy – realizacja programów sprzedażowych i promocyjnych,
  • kontakt z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów na terenie całej Polski i Europy,
  • realizacja nowych projektów, uczestnictwo w działaniach marketingowych,
  • budowanie własnej bazy danych – Klientów,
  • prezentacje z Klientami,
  • przygotowanie ofert handlowych dopasowanych do oczekiwań Klienta,
  • utrzymywanie kontaktu z mediami, biurem tłumaczeń i agencjami reklamowymi w zakresie realizacji określonych projektów,
  • bieżąca analiza rynku.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w sprzedaży B2B),
  • doświadczenie w pracy gdzie był ciągły kontakt z klientem (telefoniczny/e-mailowy/bezpośredni,
  • umiejętność badania i analizy rynku,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży turystycznej,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów grupowych,
  • znajomość branży marketingowej,
  • znajomość języka hiszpańskiego,
  • wiedza z zakresu grafiki (tworzenie ofert).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – na pełen etat,
  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system motywacyjny – realny, prosty i przejrzysty system prowizyjny,
  • służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
  • możliwość rozwoju i tworzenia własnych projektów,
  •  rabaty na zagraniczne wyjazdy,
  • bezpłatne wyjazdy na Study Tour,
  • pracę w fantastycznym zespole w luźnej i przyjaznej atmosferze.

Dołącz do nas!

Poznaj nas bliżej – odwiedź www.bkturismo.com
Zgłoszenia przyjmujemy do 31.03.2019r.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez adres e-mail: info@bkturismo.com