Specjalista ds. Sportu w Akademii

  • Pełny etat
  • Poznań

Zakres obowiązków:

  • organizacja wniosków o dofinansowanie projektów Akademii,
  • poszukiwanie oraz obsługa bieżących programów wspierających rozwój projektów,
  • obsługa procedury odszkodowań,
  • warsztaty dla zawodników – poszukiwanie partnerów, organizacja warsztatów,
  • organizacja wyjazdów drużyn i trenerów,
  • administracja i archiwizacja dokumentów

Czego oczekujemy:

  • statusu studenta lub wykształcenia wyższego,
  • znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności,
  • zaangażowania,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • dobrej organizacji pracy,
  • wytrwałości w dążeniu do celu,
  • wysokiej kultury osobistej.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w najlepszej akademii w Polsce,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • możliwość udziału w meczach mistrzowskich klubu KKS Lech Poznań S.A.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na tomasz.malek@lechpoznan.pl