Specjalista ds. promocji

  • Pełny etat
  • Kraków
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW WislaKrakowSA Wisła Kraków

Praca w Wiśle Kraków. Poszukiwany specjalista ds. promocji.

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie eventów promocyjnych,
  • Organizacja sektora rodzinnego i szkolnego w czasie meczów,
  • Koordynowanie działań związanych z wolontariatem,
  • Współpraca w obszarze CSR,
  • Pomoc przy tworzeniu materiałów promocyjnych,
  • Koordynowanie działań związanych z dziecięcą eskortą,
  • Wycena usług związanych z promocją.

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie (minimum) B1/B2,
  • Umiejętność obsługi edytorów tekstu, programów do tworzenia prezentacji multimedialnych oraz baz danych,
  • Kreatywność oraz zapał i zaangażowanie do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w obszarze marketingu /PR/, organizacji eventów mile widziane,
  • Zdolność do pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność montażu filmów i znajomość programów do obróbki zdjęć/grafiki będzie dodatkowym atutem.