Specjalista ds. PR i marketingu

  • Staż / Praktyki
  • Siedlce
  • Rekrutacja została zamknięta

Witryna internetowa MKP Pogoń Siedlce

MKP Pogoń Siedlce poszukuje kreatywnej osoby, która chciałaby zdobyć doświadczenie w charakterze specjalisty ds. PR i marketingu. Jeśli piłka nożna to Twoja pasja, umiesz sprawnie obsługiwać media społecznościowe i lubisz robić zdjęcia, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wyślij do nas swoje CV i list motywacyjny – napisz do nas kilka zdań o sobie, swojej motywacji i zainteresowaniach. Na zgłoszenia czekamy do 17 Sierpnia pod adresem: biuro@mkppogonsiedlce.pl

Zakres obowiązków:

  • Moderowanie strony internetowej i mediów społecznościowych,
  • Przygotowywanie relacji zdjęciowych i filmowych;
  • Współpraca ze sponsorami klubu w zakresie przygotowywania i realizacji umów;
  • Pozyskiwanie sponsorów i przygotowywanie ofert sponsorskich;
  • Współorganizacja wydarzeń klubowych – meczów,konferencji prasowych, eventów promocyjnych;
  • Wpływ na tworzenie identyfikacji wizualnej MKP Pogoń Siedlce. Współpraca z grafikami i drukarniami;
  • Bliska współpraca z zawodnikami pierwszej drużyny i drużyn Akademii.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Wysoka kultura osobista i obowiązkowość;
  • Gotowość do pracy w weekendy;
  • Zainteresowanie piłką nożną;
  • Pozytywne nastawienie i zapał do pracy;
  • Pomysłowe i kreatywne podejście do zadań;
  • Zainteresowanie fotografią i mediami społecznościowymi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rozwijającym się klubie sportowym,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań;
  • Udział w wydarzeniach klubowych;
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy po okresie próbnym.