Specjalista ds. pozyskiwania sponsorów

Witryna internetowa TSP_SA TS Podbeskidzie SA

TS Podbeskidzie to największy klub piłkarski w Bielsku-Białej, rozpoznawalnym w całym regionie Podbeskidzia i województwie śląskim, a także wśród kibiców sportowych w całej Polsce. Od przeszło 20 lat bezustannie występujemy na piłkarskim szczeblu centralnym, w tym przez sześć sezonów w Ekstraklasie.

W celu ciągłego rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. pozyskiwania sponsorów.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie sponsorów i sprzedaż powierzchni reklamowych;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi sponsorami;
  • Projektowanie ofert i pakietów reklamowych;
  • Przygotowywanie oraz negocjowanie ofert i umów sponsorskich;
  • Realizowanie zobowiązań zawartych w umowach sponsorskich;
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów i bieżące raportowanie działań.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Mile widziana znajomość branży sportowej;
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów;
  • Kreatywność, zdolność do wyszukiwania niestandardowych rozwiązań;
  • Wysoka orientacja na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizje od zawartych kontraktów;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy);
  • Praca w otoczeniu sportowych emocji oraz przyjaznym zespole.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres mailowy aplikuj@tspodbeskidzie.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aplikuj@tspodbeskidzie.pl