Specjalista ds. Partnerstw Korporacyjnych

  • Pełny etat
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW PGENarodowy PGE Narodowy

Spółka PL.2012+, operator stadionu PGE Narodowy poszukuje Specjalisty ds. Partnerstw Korporacyjnych.

Zadania

  • Pozyskiwanie nowych partnerów PGE Narodowego z rynku b2b,
  • Budowanie relacji z przedstawicielami partnera,
  • Przygotowanie ofert, umów i kalkulacji pakietu świadczeń sponsorskich,
  • Aktywna współpraca z partnerem oraz wskazanymi podwykonawcami w celu realizacji pełnego zakresu praw i świadczeń,
  • Udział w negocjacjach w sprawie kluczowych warunków współpracy,
  • Opieka nad umową partnerską przez okres trwania umowy oraz negocjacje umów w ramach kontynuacji współpracy,
  • Przygotowanie i analiza raportów sprzedaży.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży/partnerstwie/sponsoringu na rynku b2b,
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i dobre relacje interpersonalne,
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (prezentacje, spotkania),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności programów Power Point i Excel,
  • Umiejętność efektywnego monitorowania i analizy danych rynkowych b2b,
  • Wielozadaniowość, umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie w branży marketingu sportowego lub na obiekcie sportowym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (zastępstwo) na pełen etat,
  • Poza płacowe świadczenia pracownicze,
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole.