Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

  • Pełny etat
  • Cholerzyn

Do naszego Działu E-commerce w centrali firmy poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO

Miejsce pracy: Cholerzyn (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie kart produktowych do bazy sklepu internetowego,
  • Przygotowywanie przyjaznych dla odbiorcy tekstów o charakterze informacyjno-sprzedażowym,
  • Tworzenie unikalnych opisów i wgrywanie zdjęć produktów,
  • Aktualizowanie i monitorowanie pełnej oferty sklepu internetowego, oraz nowych na rynku rozwiązań i trendów w obszarze e-commerce,
  • Współpraca z innymi działami w firmie i partnerami zewnętrznymi w zakresie planowania oraz publikacji oferty na stronie sklepu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, jednak jeśli dopiero się uczysz a e-commerce to Twój konik, nie wahaj się aplikować!,
  • Lekkie pióro, kreatywność,
  • Sprawne redagowanie tekstów i bardzo dobra znajomość zasad poprawnej pisowni,
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w sieci,
  • Samodzielność, sumienność i dokładność.

Dodatkowo mile widziane:

  • Znajomość zagadnień SEO,
  • Umiejętność wykonywania zdjęć produktowych,
  • Obsługa Adobe PS,
  • Zainteresowanie sportem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie b2.

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania innowacyjnych rozwiązań,
  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
  • Dowolna forma współpracy (UoP, B2B),
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach).

CV prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji. Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane z nich.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.