Specjalista ds. Obsługi Klienta na weekendy

  • Praca tymczasowa
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

BETFAN SP. Z O.O.

Specjalista ds. obsługi klienta na weekendy (BETFAN)
Lokalizacja: Warszawa

MOŻLIWA PRACA CZĘŚCIOWO ZDALNA!

Głównym celem zespołu obsługi klienta w naszym serwisie jest wsparcie obecnych i przyszłych użytkowników serwisu poprzez infolinię, czat na stronie oraz e-mail.

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa Klienta (infolinia, czat, email),
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • właściwa realizacja procedur obsługi klientów,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Od kandydata oczekujemy:

  • przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu sportu/ wydarzeń sportowych. Wiedza na temat esportu / zakładów bukmacherskich będzie dodatkowym atutem,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • gotowości do pracy w weekendy,
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • “uśmiechu” przez telefon :),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • świadomości komercyjnej,
  • umiejętności sprawnego posługiwania się komputerem,
  • zaradności i inicjatywy.

Mile widziane:

  • status studenta,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • częściowo możliwość pracy zdalnej
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę w przyjemnej atmosferze,
  • realny wpływ na rozwój działu.