Specjalista ds. marketingu sportowego

  • Pełny etat
  • Warszawa

Prężnie rozwijająca się agencja marketingu sportowego poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. marketingu sportowego.

Wymagane umiejętności:

  • znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter),
  • umiejętność planowania, konfigurowania i raportowania skuteczności reklam (Facebook Ads Manager),
  • rozeznanie w rynku sportowym/piłkarskim/bukmacherskim,
  • lekkie pióro,
  • łatwość w przemawianiu i przekazywaniu wiedzy (odnośnie prowadzonych przez nas szkoleń),
  • mile widziane umiejętności z zakresu budowania wizerunku, strategii i rozwijania firmy.

Obowiązki:

  • prowadzenie profili społecznościowych (łącznie z kampaniami płatnymi) dla naszych klientów – piłkarzy, bukmacherów, agencji menedżerskich, szkółek,
  • dbanie o marketing wewnętrzny firmy,
  • tworzenie strategii, planowanie i wspomaganie rozwoju projektów wewnętrznych oraz całej firmy.

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez adres e-mail: kontakt@ofenso.com