Specjalista ds. marketingu internetowego

  • Pełny etat
  • Kraków
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Comarch

Grupa Kapitałowa Comarch poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za działania związane z funkcjonowaniem strony klubu sportowego Cracovia.

Najważniejsze obowiązki:

  • Poprowadzenie projektu przebudowy portalu internetowego cracovia.pl,
  • Zarządzanie portalem: jego redagowanie, dbanie o bieżące poprawne funkcjonowanie i ciągły rozwój pod kątem realizacji celów (np. zwiększanie bazy newslettera, sprzedaż biletów/karnetów),
  • Współtworzenie strategii SEO – odpowiedzialność za pozycjonowanie, doradztwo w zakresie tworzenia kontentu,
  • Analiza i wytyczanie kierunków w kampaniach online i mobile; współtworzenie kampanii efektywnościowych,
  • Pełna analityka portalu pod kątem podnoszenia ROI,
  • Wymagana znajomość narzędzi: CMS, UX, narzędzia SEO, Google Analytics, Google Tag Manager.

Oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu tworzenia nowoczesnych stron www (chętnie o profilu sportowym),
  • Kreatywności i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań z dziedziny digital marketingu.
  • Umiejętności przełożenia zdefiniowanych celów biznesowych na działania operacyjne,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • Możliwość rozwoju zawodowego.