Specjalista ds. marketingu

  • Pełny etat
  • Poznań
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Akademia Wychowania Fizycznego

Praca w Dziale Marketingu i Karier Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Poszukiwany Specjalista ds. marketingu.

Obowiązki:

  • opracowywanie rocznych planów i koncepcji oraz realizacja eventów marketingowych w Uczelni i poza nią, takich jak m.in. Drzwi Otwarte, Targi Edukacyjne, panele tematyczne itp.,
  • opracowywanie i przygotowanie akcji i materiałów promocyjnych, w tym tworzenie prezentacji do projektów,
  • współpraca z jednostkami Uczelni, agencjami reklamowymi, drukarniami i grafikami, współorganizatorami wydarzeń,
  • przeprowadzanie rozeznania rynku i przygotowywanie zapytań ofertowych w zależności od potrzeb Działu,
  • współpraca w Dziale w zakresie promocji wydarzeń,
  • odpowiedzialność za wybór, zamawianie materiałów promocyjnych, system wystawienniczy Uczelni.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
  • wykształcenie wyższe.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Pracuj.pl. Kliknij w logo poniżej, aby zobaczyć pełną treść ogłoszenia.