Specjalista ds. komunikacji

  • Pełny etat
  • Katowice

Praca dla największej polskiej firmy bukmacherskiej. Poszukiwany Specjalista ds. komunikacji.

Obowiązki:

  • Przygotowanie i realizacja akcji marketingowych wraz z planami komunikacji,
  • Ewaluacja i raportowanie efektywności działań,
  • Bieżące zarządzanie profilami firmy w social media (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn),
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi i zespołem Brand Design,
  • Współpraca z influencerami i partnerami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego,
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizowane projekty,
  • Kreatywne podejście do zadań i wyzwań,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii social media,
  • Dobra znajomość obsługi programów graficznych takich jak Adobe Photoshop (mile widziana)
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość udziału w międzynarodowym projekcie,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Dostęp do programu Referral Bonus,
  • Karta MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Dostęp do Chill Out Room,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez stronę internetową: www.pracuj.pl.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Pracuj.pl. Kliknij w logo poniżej, aby zobaczyć pełną treść ogłoszenia.