Specjalista ds. Badań i Analiz – staż

  • Staż / Praktyki
  • Wrocław

Witryna internetowa Sponsoring Insight

Opis stanowiska
Sponsoring Insight Sp. z o.o. to jedna z czołowych agencji działających na rynku biznesu sportowego, obsługująca największe podmioty i marki działające na rynku.

Jesteśmy częścią Grupy Komunikacja+, a naszą specjalizacją są badania, analizy i doradztwo w zakresie sponsoringu oraz marketingu sportu i kultury. Dostarczamy informacje, dzięki którym nasi klienci – sponsorzy oraz podmioty sponsorowane – mogą podejmować trafne decyzje, a w konsekwencji realizować swoje cele strategiczne.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Badań i Analiz (staż)

Działamy w dość wąskiej branży, wobec czego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Sami zadbamy o Twój rozwój kompetencyjny, stopniowo przekazując wiedzę i przydzielając kolejne obszary odpowiedzialności.

DOCELOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie baz danych, aktualizacja cenników reklamowych,
  • weryfikacja informacji,
  • agregacja i analiza danych liczbowych pochodzących z prowadzonych badań,
  • analiza sprawozdań i umów sponsoringowych,
  • wycena kampanii promocyjnych i świadczeń sponsoringowych,
  • opracowywanie raportów badawczych oraz analiz rynkowych,
  • przygotowywanie narzędzi badawczych,
  • desk research, w tym analiza rynków zagranicznych pod kątem dobrych praktyk,
  • obsługa klienta i kontakt z dostawcami.

CECHY IDEALNEGO KANDYDATA:

  • zainteresowanie sportem oraz znajomość rynku sportowego w Polsce,
  • zdolność analitycznego myślenia, rozumienia danych liczbowych i statystycznych,
  • sprawna obsługa MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji w Internecie,
  • wyciągania i formułowania wniosków,
  • znajomość podstawowych zagadnień z obszaru marketingu i reklamy,
  • zdolność zarządzania własną pracą, tj. jej umiejętnego planowania i
  • organizowania w kontekście czasu realizacji zadania,
  • dokładność oraz poczucie estetyki,
  • dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin tygodniowo,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziani studenci zaoczni 3. roku lub wyżej.

OFERUJEMY:

  • efektywny program wdrożeniowy wraz z wewnętrznymi szkoleniami,
  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
  • realny wpływ na kształt i wartość produktu końcowego,
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych i językowych (lekcje angielskiego),
  • opiekę medyczną (Luxmed),
  • wynagrodzenie współmierne z rozwojem własnych kompetencji (docelowo zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę),
  •  lokalizację biura w centrum Wrocławia.

Wynagrodzenie
3200 – 4000 zł brutto miesięcznie

Przy aplikacji mile widziane kilka zdań argumentacji czym kierowałeś(-aś) się przy wyborze naszej oferty. Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja_analiza@sponsoringinsight.pl