Specjalista ds. afiliacji

  • Pełny etat
  • zdalnie

Czym jest Fortuna 1 Liga?

Fortuna 1 Liga jest związkiem piłkarskich klubów 1 ligi, mającym na celu rozwój współpracy pomiędzy klubami F1L, w szczególności w zakresie podejmowania decyzji istotnych dla funkcjonowania tych rozgrywek, promocję 1 ligi oraz zwiększenie zainteresowania rozgrywkami wśród obecnych i potencjalnych kibiców piłki nożnej.

Kogo szukamy?

Ogłoszenie kierujemy do osób posiadających doświadczenie w marketingu internetowym i e-commerce, które chcą współtworzyć unikalny klimat #PierwszaLigaStylŻycia. Mile widziane doświadczenie w działaniach afiliacyjnych.

Ponadto oczekujemy:

  • Komunikatywności, zaangażowania, samodzielności i odpowiedzialności,
  • Umiejętności pracy w zespole, pod presją czasu,
  • Znajomości programów z pakietu Microsoft Office (m.in Word, Exel, PowerPoint).

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca współpraca ze sponsorem tytularnym rozgrywek firmą Fortuna,
  • Opracowanie i wdrożenie strategii afiliacyjnej w oparciu o ligowe i klubowe kanały komunikacji,
  • Kontrola i monitorowanie rezultatów poszczególnych działań,
  • Bieżąca współpraca z zespołem Fortuna 1 Ligi.

Prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@1liga.org.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pierwszą Ligę Piłkarską z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Pierwsza Liga Piłkarska z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@1liga.org