Social Media Specialist / Community Manager

  • Pełny etat
  • Katowice
  • Rekrutacja została zamknięta

Szukamy wzmocnień na pozycji Community Manager/Social Media Specialist. Jeśli żyjesz sportem na co dzień, a w social mediach poruszasz się jak Lewandowski w polu karnym, to APLIKUJ do nas!

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa profili marki w social mediach (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Tik-Tok);
  • monitoring, analiza i raportowanie działań do Social Media Managera;
  • planowanie i organizowanie nagrań video na potrzeby kanału Youtube marki;
  • kooperacja z Influencerami i Youtuberami;
  • dostarczanie pomysłów w procesie kreacji nowej strategii publikacji w kanałach społecznościowych;
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy wieczorem i w weekendy (rzadziej);
  • współpraca z innymi działami (design, CRM, trading) w zakresie komunikacji.

WYMAGANIA:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą social mediów;
  • wiedza na temat zakładów bukmacherskich oraz miłość do sportu;
  • świetna znajomość polskiej sceny Youtube;
  • lekkie pióro i głowa pełna pomysłów;
  • mile widziana jest podstawowa znajomość Photoshopa;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się.

OFERUJEMY:

  • wysokie wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia 6000-8000 zł „na rękę”);
  • pracę w nowoczesnym biurze w Katowicach, gdzie do swojej dyspozycji będziesz miał między innymi: biurko z bieżnią (ale te bardziej standardowe – z krzesłem – też na Ciebie czeka), stół do ping-ponga, telewizor, byś nie przegapił meczu swojego ulubionego klubu;
  • luźną atmosferę pracy (nasz zespół tworzą pasjonaci sportu, będzie o czym pogadać).