Serwisant w sklepie firmowym KROSS

KROSS jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. Rowery marki KROSS powstają w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy.

Obecnie rozwijamy sieć sklepów własnych poszukujemy osób, do naszych sklepów zlokalizowanych w Warszawie i okolicach (Marki, Zielonka, Sulejówek, Łódź) na stanowisko:

Serwisant rowerowy

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalne wsparcie Klienta w wyborze roweru i akcesoriów,
  • Przygotowywanie rowerów do sprzedaży,
  • Wykonywanie napraw serwisowych oraz przeglądów gwarancyjnych,
  • Obsługa punktu kasowego,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw rowerów.

Nasze wymagania:

  • Warunek konieczny – doświadczenie w serwisowaniu oraz naprawianiu rowerów,
  • Wiedza na temat technologii stosowanych w rowerach i akcesoriach,
  • Zorientowanie na klienta,
  • Chęć do pogłębiania wiedzy i umiejętności,
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Motywujący system premii,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Zniżki na produkty firmowe i usługi,
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

Czekamy na Was! :)

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.