(Senior) Account Executive

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Sport_Brokers Arskom Sport Brokers

Arskom Sport Brokers rekrutuje!

Kogo: Account Executive / Senior Account Executive
Gdzie: Warszawa

Arskom Sport Brokers to agencja marketingu sportowego, przenosząca sportowe emocje do świata biznesu. Jako Arskom działamy na rynku od 2012 roku. W 2019 r. utworzyliśmy pierwszą w Polsce agencję zajmującą się sprzedażą oraz obsługą kampanii mediowych i influencerskich z branży sportowej – Sport Brokers. Do naszych klientów należą m.in. Kanał Sportowy czy Jerzy Dudek.

W związku z rozwojem firmy, szukamy nowego zawodnika zespołu projektowego (AE/SAE), który będzie odpowiedzialny za realizację projektów dla klientów agencji Arskom Sport Brokers.

Opis stanowiska – zadania:

  • Planowanie i pełna realizacja kampanii dla klientów agencji.
  • Tworzenie ofert dla klientów, agencji i domów mediowych z wykorzystaniem współpracujących z nami mediów oraz postaci.
  • Budowanie oraz rozwijanie długofalowych relacji z klientami i produktami agencji.
  • Planowanie, wdrażanie i optymalizacja komunikacji w kanałach social media.
  • Współpraca z pozostałymi osobami w strukturze agencji w realizowaniu działań dla klientów.

Wymagania – kogo szukamy:

  • Minimum rok (AE) lub 2 lata (SAE) doświadczenia w marketingu, w agencji, domu mediowym lub po stronie klienta.
  • Posiadanie portfolio zrealizowanych kampanii, w tym kampanii w nowych mediach.
  • Znajomość narzędzi oraz wskaźników mierzących efekty kampanii marketingowych.
  • Kreatywne myślenie, dokładność i systematyczność, znakomita organizacja pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2).

Oferujemy:

  • Ambitny, pełen wyzwań projekt rozwoju firmy.
  • Pracę w otoczeniu pasjonatów i ekspertów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie.
  • Wsparcie i mentoring liderów branży marketingu sportowego w Polsce.
  • Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach, rozwijających indywidualne kompetencje.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@arskom.pl