Scout regionalny

  • Wolontariat
  • Cała Polska
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Football Scouting Factory

Początkujący międzynarodowy projekt scoutingowy poszukuje pasjonatów piłkarskich z całej Polski. Współpraca w charakterze scouta.

Zadania:

  • wyszukiwanie zawodników z niższych lig oraz rozgrywek młodzieżowych,
  • oglądanie meczów piłkarskich w regionie oraz wyszukiwanie utalentowanych zawodników.

Wymagania:

  • zainteresowanie polską piłką nożną (zwłaszcza na niższych szczeblach rozgrywkowych),
  • chęć, zaangażowanie do pracy,
  • mile widziane osoby po kursach skautingowych.

Oferujemy:

  •  udział w ciekawym międzynarodowym projekcie z dużym potencjałem do rozwoju,
  • możliwość własnego rozwoju w zakresie scoutingu,
  • możliwość poznawania nowych osób ze świata piłki nożnej, wymiana doświadczeń,
  • możliwość dłuższej współpracy w przypadku dalszego rozwoju projektu.

Jeśli chcesz pracować w piłce nożnej, zdobywać doświadczenie w scoutingu oraz brać udział w ciekawym i rozwojowym projekcie, zgłoś się do nas. Zachęcamy do wysyłania CV.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.