Sales Manager

Dołącz do jednego z najciekawszych projektów w mediach sportowych!

Poszukiwany skuteczny Sales Manager dla jednego z największych portali sportowych w Polsce (5,6 mln UU, 59 mln PV podczas EURO 2020).

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż tradycyjnych i niestandardowych powierzchni reklamowych,
  • tworzenie prezentacji/ofert handlowych,
  • pozyskiwanie i rozwijanie kontaktów z domami mediowymi i klientami bezpośrednimi,
  • realizacja założonego planu sprzedaży (estymacje, raporty)

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • duże zainteresowanie sportem,
  • rozbudowana baza aktualnych kontaktów w domach mediowych, agencjach i u klientów bezpośrednich,
  • bezpośredniość, kreatywność, charyzma,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • w pełni zdalną pracę (lokalizacja: Warszawa),
  • wynagrodzenie oparte na kwocie podstawowej i prowizji.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@onlineventure.pl