Sales Manager with foreign language

  • Pełny etat
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

The Royal Sport Managment

Jesteśmy międzynarodową agencją piłkarską, specjalizującą się w organizacji i promocji wydarzeń sportowych. The Royal Sport Management składa się z ludzi pochodzących z wielu różnych narodowości, posiadających doświadczenie w odmiennych dziedzinach: marketingu, zarządzaniu sportem, innowacjach czy prawie.

Wielka siła agencji drzemie w naszym zespole. W relacjach z współpracownikami stawiamy na dobrą atmosferę oraz wzajemną pomoc i poszanowanie. Rozumiemy potrzeby profesjonalnych sportowców i klubów sportowych poprzez doświadczenie byłych zawodników, którzy już zakończyli swoje kariery i współpracują z nami. Oferujemy klubom wiedzę ekspercką z naszym zespołem, dobrze wykształconych i pełnych pasji specjalistów. Nasze biura znajdują się w Danii, w Hiszpanii, we Włoszech, w Polsce, w Chinach, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz na Cyprze i w Turcji. Współpracujemy m.in. z Chelsea FC, Juventusem FC, SL Benficą, Leicester City, Legią Warszawa, Wisłą Kraków, Pogonią Szczecin, czy z reprezentacjami Szwecji, Danii, Grecji.

Obowiązki:

  • Nawiązywanie relacji biznesowych z profesjonalnymi klubami piłkarskimi z kraju i z zagranicy,
  • Pomoc w przygotowaniu ofert obozowych,
  • Udział w spotkaniach i negocjacjach z przedstawicielami klubów piłkarskich,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka obcego (angielski + niemiecki bądź któryś z języków skandynawskich),
  • Dyspozycyjność do pracy min. 7h dziennie przez 5 dni w tygodniu w biurze firmy (szczegółowy harmonogram do ustalenia),
  • Otwartość,
  • Chęć nawiązywania nowych, międzynarodowych kontaktów,
  • Podstawowa umiejętność obsługi pakietu Office,
  • Mile widziane zainteresowanie piłką nożną.

Oferujemy:

  • Praca w systemie prowizyjnym,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz nawiązania kontaktów z przedstawicielami znanych klubów piłkarskich,
  • Praca w jednej największych międzynarodowych agencji piłkarskich (współpracującą do tej pory m.in. z Chelsea FC, Juventusem FC, SL Benficą, czy z takimi piłkarzami jak Cafu, Figo, Jakub Błaszczykowski, czy El Hadary).

Jeśli myślisz, że odnajdziesz się w świecie sprzedaży oraz międzynarodowym teamie i nie straszne są Ci wyzwania, uwielbiasz podróże i jesteś otwarty na nowe znajomości, to jest oferta dla Ciebie! Załącz swoje CV w mailu bądź klknij aplikuj, poniżej.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z rekrutacją zapraszamy do kontaktu:
Laura Bujwid
+48 796980419

CV PROSIMY O WYSYŁANIE W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Prosimy o załączenie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).