Team Liaison Officer / Oficer Łącznikowy Drużyn na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

  • Praca tymczasowa
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW pzpn_pl Polski Związek Piłki Nożnej

Team Liaison Officer / Oficer Łącznikowy Drużyn Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019

Wymagana dostępność: 21-28.02.2019 r. oraz 20.05-15.06.2019 r.

Informacja ogólna:
Lokalny komitet organizacyjny (LOC) Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 poszukuje 24 kandydatów na stanowisko oficerów łącznikowych drużyn (TLO), które wezmą udział w turnieju finałowym rozgrywanym w sześciu miastach na terenie naszego kraju.

Opis stanowiska:
Rola TLO jest kluczowa w kontekście prawidłowego przebiegu turnieju i całego sukcesu organizacyjnego związanego z logistyką pobytu wszystkich reprezentacji narodowych. TLO jest łącznikiem pomiędzy organizatorami turnieju a reprezentacją narodową, asystując jej w codziennych czynnościach i starając się rozwiązywać na bieżąco sprawy, które pojawią się w związku z udziałem drużyny w turnieju. Każda osoba pełniąca tę funkcję będzie bezpośrednio współpracować z Koordynatorem oraz Specjalistą ds. Obsługi Drużyn, którzy są członkami LOC. Czas współpracy zależny będzie od wyników, które drużyna danej reprezentacji narodowej osiągnie. W związku z tym poszukujemy kandydatów zarówno dyspozycyjnych jak i elastycznych co do czasu trwania pracy.

Wymagania podstawowe:
• Wykształcenie wyższe,
• Dyspozycyjność w wyznaczonych terminach,
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2 lub wyższy),
• Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Power Point, Excel, Outlook),
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
• Elastyczność i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów w dynamicznych i zróżnicowanych środowiskach, w tym samodzielnego podejmowania decyzji,
• Dobre umiejętności organizacyjne,
• Wysokie umiejętności komunikacyjne,
• Gotowość do częstych podróży służbowych,
• Zainteresowanie piłką nożną i zrozumienie potrzeb profesjonalnej reprezentacji narodowej.

Mile widziane:
• Znajomość dodatkowego języka (francuski, hiszpański lub inny język kraju uczestniczącego w turnieju),
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie w organizacji międzynarodowych imprez sportowych,
• Prawo jazdy kat. B.

Podstawowy zakres obowiązków:
• Współpraca z Koordynatorem i Specjalistą ds. Obsługi Drużyn Turnieju,
• Godne reprezentowanie LOC FIFA World Cup U-20,
• Towarzyszenie delegacji reprezentacji narodowej od pierwszego dnia ich przyjazdu do Polski, aż do końca ich oficjalnego pobytu w Polsce,
• Wspieranie reprezentacji narodowej przy wszelkich sprawach związanych z organizacją ich pobytu w Polsce, począwszy od spraw związanych z zakwaterowaniem i boiskami treningowych skończywszy na kwestiach związanych z transportem i logistyką,
• Całodobowa opieka nad delegacją, przede wszystkim członkami reprezentacji narodowej,
• W razie potrzeby i na prośbę reprezentacji narodowej pełnienie roli tłumacza,
• Ścisła współpraca z oficerem bezpieczeństwa reprezentacji narodowej, kierownikiem reprezentacji narodowej, lokalną policją oraz prywatnymi służbami/agencjami ochrony,
• Ścisła współpraca z kierowcami floty samochodowej dedykowanej danej federacji narodowej,
• Reagowanie w sytuacjach awaryjnych,
• Codziennie przekazywanie do LOC/Team Services raportów z zapotrzebowaniem reprezentacji narodowej na towary/usługi/świadczenia wynikające ze zobowiązań FIFA wobec federacji narodowych,
• Uczestniczenie we wszystkich oficjalnych spotkaniach reprezentacji narodowej z przedstawicielami FIFA i LOC,
• Uczestniczenie w szkoleniach/warsztatach przygotowanych przez LOC dla członków zespołu Team Services.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail u20worldcup@pzpn.pl w terminie do 31.10.2018 roku. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać „Rekrutacja – TLO”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.