Specjalista ds. Obsługi Drużyn Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019

  • Pełny etat
  • Warszawa

Strona WWW pzpn_pl Polski Związek Piłki Nożnej

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Drużyn, która będzie odpowiedzialna za wsparcie kompleksowej organizacji tego obszaru Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 oraz bezpośrednią współpracę z Koordynatorem ds. Obsługi Drużyn.

Wymagania podstawowe:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Znajomość języka francuskiego i hiszpańskiego w mowie i piśmie (poziom B1 lub wyższy),
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2 lub wyższy),
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Power Point, Excel, Outlook),
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Dobre umiejętności organizacyjne,
  • Zainteresowanie wydarzeniami sportowymi, w szczególności meczami piłki nożnej,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w organizacji międzynarodowych imprez sportowych,
  • Potwierdzenie certyfikatami znajomości języka francuskiego i hiszpańskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Współpraca z Koordynatorem ds. Obsługi Drużyn Turnieju,
  • Wsparcie w przygotowaniu koncepcji, planowaniu, wdrożeniu oraz realizacja projektu organizacji Turnieju w zakresie obsługi drużyn,
  • Prowadzenie komunikacji z drużynami uczestniczącymi w Turnieju w języku francuskim oraz hiszpańskim,
  • Koordynacja współdziałania Oficerów Łącznikowych z innymi obszarami (zakwaterowanie, boiska treningowe, transport turniejowy, operacje lotniskowe, logistyka, operacje stadionowe),
  • Przygotowanie i organizacja szkoleń dla Oficerów Łącznikowych,
  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji warsztatów dla drużyn,
  • Przygotowanie wymaganej dokumentacji związanej z projektem,
  • Uczestnictwo w wydarzeniach około turniejowych,
  • Współorganizacja szkoleń, warsztatów, konferencji związanych z Turniejem,
  • Aktualizacja strony internetowej Turnieju w zakresie swojej właściwości,
  • Współpraca i wymiana informacji z FIFA, UEFA oraz federacjami piłki nożnej innych krajów w zakresie organizacji imprez, bezpieczeństwa i infrastruktury.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [email protected] w terminie do 31.10.2018 roku. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać „Rekrutacja – Specjalista ds. Obsługi Drużyn”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez stronę internetową: www.pzpn.pl.