Project Manager

  • Pełny etat
  • Warszawa

Strona WWW SlotMarket_pl SlotMarket.pl

Poszukujemy samodzielnej, zdeterminowanej, nastawionej na wynik osoby do rozwoju oraz sprzedaży oferty SlotMarket.pl – innowacyjnej platformy online do rejestracji zawodników na eventy sportowe.

Stanowisko: Project Manager, SlotMarket.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Czas pracy: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę lub firma-firma

Zakres obowiązków:

  • obsługa obecnych klientów SlotMarket.pl,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (w tym firm i organizatorów zagranicznych),
  • identyfikacja i zdefiniowanie potrzeb klienta oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań z zakresu IT,
  • opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju współpracy z klientami,
  • promocja i sprzedaż całego spektrum usług SlotMarket.pl dla zawodników, organizatorów i biznesu,
  • zarządzanie portfolio usługowym platformy,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • negocjowanie warunków współpracy i utrzymanie długoterminowych relacji z klientami i dostawcami usług,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w koordynacji projektów www i mobilnych,
  • znajomośc technologii wykorzystywanych do tworzenia serwisów internetowych,
  • znajomość cykli produkcji projektów webowych,
  • znajomość podstawowych zasad SEO i usability,
  • znajomość języka angielskiego (korespondencja, czytanie dokumentacji),
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • ambicja, by wyznaczać trendy, a nie podążać za nimi.
  • samodzielność – wszystko Ci pokażemy, wyjaśnimy, służymy pomocą – ale to Ty odpowiadasz za wyniki,
  • znajomość rynku imprez masowych w Polsce i na świecie, ze szczególnym wskazaniem na imprezy biegowe, triathlonowe, rowerowe i pływackie,
  • mile widziane doświadczenie w międzynarodowej sprzedaży,
  • silny nacisk na realizację wyznaczonych celów,
  • nastawienie na ciągłe poszukiwanie nowych możliwości biznesowych,
  • umiejętność zrozumienia problemów i potrzeb klientów,
  • umiejętność budowania zaufania i relacji z klientami oraz członkami zespołu SE Group.

Zapewniamy:

  • pracę w dynamicznym zespole i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + prowizje,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwości rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
  • możliwość przystąpienia do programu FitProfit.

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoją aplikację na adres michal@sportevolution.pl. Czekamy do 20 lipca br.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez adres e-mail: michal@sportevolution.pl