Product Manager platformy FittyKid.com

  • Pełny etat
  • Łódź

Do naszego sportowego zespołu w Łodzi poszukujemy obecnie osoby do koordynacji i rozwoju platformy VOD rozrywki ruchowej dla dzieci i rodziców FittyKid.com.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie platformy FittyKid.com oraz kanału FittyKid na YT (umieszczanie treści, pozyskiwanie widzów),
  • przygotowanie i koordynacja ramówki programowej,
  • współtworzenie merytoryczne programu platformy (dobór tematów, ekspertów),
  • współtworzenie i realizacja działań promujących platformę FittyKid,
  • komunikacja w social media.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu treści, w tym treści video, potwierdzone portfolio,
  • doświadczenie w prowadzaniu kanału na YT lub innej platformie z treściami video,
  • otwarty umysł, kreatywność,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • możliwość współtworzenia wyjątkowej platformy sportowej
  • elastyczny czas pracy
  • niekorporacyjną, radosną atmosferę pracy
  • partnerskie i zespołowe podejście
  • możliwość rozwoju

Aplikacje zawierające CV i odpowiedź na pytanie „Dlaczego chcesz współtworzyć FittyKid?”, prosimy przesyłać na adres [email protected]

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na info@fittykid.com