Praktykant/Stażysta w Hiszpanii

  • Staż / Praktyki
  • Cała Polska
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW BK Turismo

PRAKTYKANT DS. ORGANIZACJI WYJAZDÓW TURYSTYCZNYCH/OBOZÓW SPORTOWYCH

Szukasz doświadczenia zawodowego w branży turystycznej oraz sportowej w międzynarodowym środowisku? Chciałbyś wyjechać zimą do Hiszpanii, poznać kulturę tego państwa oraz udoskonalić języki obce? To ogłoszenie skierowane jest dla Ciebie.

Poszukujemy utalentowanych osób, które dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i kreatywności tworzyć będą wraz z nami najlepsze eventy w branży turystycznej oraz sportowej.

BK Turismo jest największym, prężnie rozwijającym się Organizatorem Obozów Sportowych w Hiszpanii. Każdego roku w naszych obozach bierze udział ponad 7000 zawodników z całej Polski i nie tylko.

Wraz z dynamicznym rozwojem na terenie całego kraju, poszukujemy uczniów, studentów oraz osób pasjonującym się turystyką, sportem, piłką nożną. Poszukujemy praktykantów, którzy razem z naszym zespołem wyjadą w okresie ferii zimowych do Hiszpanii na wybrzeże Costa Brava, na około 1-1,5 miesiąca i będą wspomagały wspólnie z nami koordynację działań podczas obozów piłkarskich w tegoroczną zimę 2019 roku.

Gwarantujemy możliwość zdobycia praktycznego i atrakcyjnego doświadczenia zawodowego.

Obowiązki:

  • opieka nad grupami piłkarskimi w hotelu oraz na obiektach sportowych,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem planu pobytu,
  • rozwiązywanie problemów na miejscu oraz udzielanie pomocy w nagłych wypadkach,
  • obsługa wycieczek fakultatywnych,
  • .koordynacja działań na boiskach sportowych

W trakcie praktyk zapewniamy:

  • transport Polska – Hiszpania – Polska,
  • nocleg w hotelu 4* z wyżywieniem 3 posiłki dziennie,
  • szkolenie na miejscu w Hiszpanii,
  • darmowe uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych,
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk, referencje,
  • po odbyciu praktyk możliwość zatrudnienia.

CV prosimy wysyłać na adres info@bkturismo.com

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10.12.2018r.

*Wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.