Pracownik administracyjno – biurowy

  • Pełny etat
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW KS Ursus Warszawa

Praca w trzecioligowym klubie Ursus Warszawa. Poszukiwany pracownik administracyjno-biurowy.

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i koordynowanie pracy w biurze,
  • kontrola przepływu informacji,
  • koordynowanie obiegu dokumentów w biurze,
  • przygotowywanie dokumentacji finansowej,
  • archiwizacja dokumentów,
  • rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy trenerów oraz zawodników,
  • tworzenie raportów i podsumowań miesięcznych,
  • pomoc przy bieżących pracach klubu,
  • obsługa interesantów.

Wymagania:

  • umiejętności obsługi sprzętu biurowego oraz oprogramowania komputerowego używanego do obsługi administracyjno-biurowej (pakiet biurowy MS Office),
  • umiejętności rozliczania umów cywilnoprawnych,
  • znajomości rachunkowości,
  • umiejętności gromadzenia, przetwarzania, analizowania informacji,
  • prawidłowego wnioskowania oraz jasnego formułowania przekazu,
  • dyspozycyjności,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w klubie sportowym
  • mile widziani studenci kierunków – finanse, rachunkowość, zarządzanie, menedżer sportu.

Co oferujemy:

  • pracę w III-ligowym klubie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju i poznania funkcjonowania klubu sportowego,
  • możliwość udziału w eventach klubowych.