Stażysta

  • Staż / Praktyki
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW PilkaNaHali.pl Sp. z o.o.

PilkaNaHali.pl rekrutuje!

Poszukujemy ambitnej i pełnej energii osoby do naszego Zespołu na trzymiesięczny staż / okres próbny z możliwością późniejszego zatrudnienia.

Jeśli kontakty z innymi ludźmi sprawiają Ci przyjemność i chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się młodej, technologicznej firmie sportowej, zależy Ci na elastycznym grafiku (w tym na pracy zdalnej w weekendy), zapraszamy do nas na Stadion Narodowy – musimy się poznać!

Opis stanowiska to przede wszystkim:

  • Obsługa aktualnych Klientów (mail, CMS/CMR, telefon, social media itd.),
  • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych Klientów i działaniach marketingowych,
  • Wsparcie przy organizacji zajęć, eventów,
  • Rozwój projektu na inne miasta,
  • Wsparcie w działaniach new business, tworzenia kluczowych partnerstw z firmami i influencerami.

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w szybko rozwijającym się, skalowalnym i ciekawym projekcie,
  • Pozytywną startup’ową atmosferę pracy w Business Linku na PGE Stadionie Narodowym,
  • Elastyczne godziny pracy – możesz z nami pracować już od 1/2 etatu (w tym zdalnie, w niektóre weekendy),
  •  Możliwość wdrażania własnych projektów,
  • Pakiet na zajęcia sportowe w PilkaNaHali.pl,
  • Zdobycie cennego doświadczenia i styczność z praktykami biznesu (mentorami) oraz znanymi sportowcami,
  • Propozycję pracy po okresie stażu (15-20 zł brutto /h + premie).

Na zgłoszenia czekamy do 6.06.2019 r. pod adresem: [email protected], ale spotykamy się z pierwszymi kandydatami jeszcze w maju, więc nie czekaj!

Daj znać, dlaczego to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszego Zespołu!

PS
Będziemy wdzięczni, jak podzielicie się tą informacją np. wśród Waszych znajomych, którzy dopiero rozpoczynają karierę / rozpoczynają studia w Warszawie itd., bo prawdopodobnie to będzie idealne połączenie – dzięki!