Specjalista ds. Performance Marketingu

  • Pełny etat
  • Kraków
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Comarch SA

Grupa Kapitałowa Comarch poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację działań marketingu internetowego dla klubu sportowego Cracovia.

Najważniejsze obowiązki:

  • Planowanie, opracowywanie i prowadzenie kampanii efektywnościowych realizujących zdefiniowane cele biznesowe (np. sprzedaż biletów/karnetów, sprzedaż w sklepie internetowym Cracovii, zwiększanie bazy subskrybentów, zwiększanie liczby fanów na FB),
  • Współpraca przy tworzeniu i realizacji kampanii content marketingowych,
  • Ścisła współpraca przy przebudowie portalu Cracovia.pl,
  • Analiza i współpraca przy wytyczaniu kierunków strategicznych w działaniach online i mobile,
  • Definiowanie i realizacja budżetu online marketingu.

Oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu prowadzenia kampanii efektywnościowych (Google Ads, social media, inne)
  • Kreatywności i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań z dziedziny digital marketingu,
  • Umiejętności przełożenia zdefiniowanych celów biznesowych na działania operacyjne,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
  • Mile widziana znajomość mediów internetowych o tematyce piłka nożna/hokej.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • Możliwość rozwoju zawodowego.