Opiekun klienta w studiu fitness

  • Praca tymczasowa
  • Kraków

Zakres obowiązków:

  • Obsługujesz klientów przy recepcji oraz na powierzchni treningowej zgodnie z koncepcją McFIT,
  • W przyjazny sposób i zawsze w dobrym nastroju przekazujesz klientom porady dotyczące członkostwa oraz treningu w McFIT,
  • Troszczysz się o wizerunek miejsca pracy.

Wymagania

  • Swoim inspirującym sposobem bycia i dużą dawką dobrego humoru motywujesz klientów do osiągania ich celów treningowych,
  • Chętnie pracujesz w zespole, a w centrum swojej uwagi stale masz życzenia klientów,
  • Praktyczne doświadczenie w branży usług oraz wykształcenie trenerskie będą dodatkowym atutem,
  • Branże sportu i fitnessu są Ci bliskie.

Oferujemy

McFIT gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.pracuj.pl.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Pracuj.pl. Kliknij w logo poniżej, aby zobaczyć pełną treść ogłoszenia.