Młodszy specjalista ds. rozwoju projektu

  • Staż / Praktyki
  • Warszawa

Strona WWW Razemdlapilki Stowarzyszenie Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS

Stowarzyszenie Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS poszukuje entuzjastów piłki nożnej na płatny staż do rozwoju projektu, który integruje środowisko piłkarskie w Polsce.

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. rozwoju projektu – staż

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z potencjalnymi członkami,
  • Wsparcie w realizacji projektów Stowarzyszenia,
  • Bieżący kontakt z członkami Stowarzyszenia,
  • Opiniowanie i inicjowanie projektów kierowanych do środowiska piłkarskiego – trenerów i osób zarządzających.

Oferujemy:

  • Możliwość świadczenia usług dla dynamicznie rozwijającego się projektu,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Znaczny zakres odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • Rozwój zawodowy połączony z zainteresowaniami i pasją do sportu,
  • Możliwość pracy zdalnej.

Wymagania:

  • Zainteresowanie piłką nożną i tematyką szkolenia w piłce nożnej,
  • Łatwość nawiązywania kontaktu,
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów i dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość zagadnień marketingu i zarządzania będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziany status studenta,
  • Dyspozycyjność w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez stronę internetową: www.olx.pl.