Młodszy Specjalista ds. Esportu

  • Pełny etat
  • Katowice

Strona WWW stspolska STS Zakłady Bukmacherskie

Praca w STS Zakłady Bukmacherskie. Poszukiwana osoba na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Esportu.

Obowiązki:

  • Prowadzenie esportowych kanałów społecznościowych (Facebook, Twitter),
  • Przygotowanie planów komunikacji,
  • Wzmacnianie pozytywnego obrazu marki w świadomości odbiorców,
  • Realizacja planów działań komunikacji marketingowej,
  • Współpraca z innymi działami w celu skutecznej realizacji strategii firmy.

Wymagania:

  • Szeroka wiedzę o Esporcie (głównie CS:GO i League of Legends),
  • Znajomość polskiej i zagranicznej sceny e-sportowej,
  • Praktyczna znajomość social media,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywne podejście do zadań i wyzwań,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili na portalach społecznościowych,
  • Zainteresowanie innymi tytułami esportowymi,
  • Doświadczenie w działaniach marketingowych,
  • Znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym,
  • Znajomość narzędzi marketingowych.

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość udziału w międzynarodowym projekcie,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Dostęp do programu Referral Bonus,
  • Karta MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Dostęp do Chill Out Room,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez stronę internetową: kariera.sts.pl.