Menedżer Sprzedaży

  • Pełny etat
  • Cała Polska
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Agencja Sportowa Sportkap

Połączenie pracy sportowej z pracą biznesową to Twoje marzenie? Jeśli tak, to zostań przedstawicielem Agencji Sportowej Sportkap w swoim regionie. Niech nie przeraża Cię praca Menedżera Sprzedaży. W Agencji Sportowej Sportkap, na każdym etapie swojej pracy będziesz miał pełne wsparcie oraz dostęp do szkoleń.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Sprzedaż naszych usług,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Kształtowanie i wzmacnianie wizerunku produktów i usług firmy,
  • Prowadzenie prezentacji produktowych i usługowych.

Wymagania

  • Pasja do sportu,
  • Zaangażowanie,
  • Samodzielność,
  • Komunikatywność,
  • Otwartość.

Oferujemy

  • Zarobek uzależniony od Twojego zaangażowania,
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy,
  • Udział przy ciekawych sportowych projektach,
  • Brak presji,
  • Dowolna forma zatrudnienia,
  • Rozwój osobisty.