Menadżer operacyjny ds. finansów i administracji Akademii Piłkarskiej

  • Pełny etat
  • Lubin

Strona WWW zaglebielubin Zagłębie Lubin S.A.

Jedna z największych Akademii Piłkarskich w Polsce KGHM Zagłębie Lubin poszukuje kandydata na stanowisko:

Menadżer operacyjny ds. finansów i administracji
w Akademii Piłkarskiej Zagłębie Lubin

Obowiązki:

  • wdrażanie strategii mających na celu optymalizację kosztów,
  • realizacja i nadzór nad budżetem,
  • realizacja celów jakościowych i ilościowych,
  • tworzenie i nadzór procesów i procedur wewnątrz firmy,
  • koordynowanie prac podległych mu zespołów,
  • reprezentacja firmy,
  • raportowanie i analizy dla Zarządu,
  • prowadzenie rekrutacji,
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji w firmie,
  • poszukiwanie nowych inwestycji,
  • koordynacja i nadzór nad placówką Bursy,
  • współpraca z PZPN i WZPN w zakresie funkcjonowania Akademii,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach PZPN, WZPN,
  • kontakty ze szkołami do których uczęszczają zawodnicy Akademii,
  • wdrażanie rozwiązań rozwojowych Akademii (przedsięwzięcia koncepcyjno-infrastrukturalne),
  • opracowywanie studium wykonalności projektów i szacowanie oczekiwanych wyników,
  • zarządzanie ryzykiem operacyjnym i finansowym,
  • udział w procesie licencyjnym (po stronie Akademii),

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość branży SPORTOWEJ – piłka nożna seniorska plus akademie piłkarskie,
  • wiedza i umiejętności z zakresu, m.in.: marketingu, sprzedaży, prawa i finansów będzie dodatkowym atutem,
  • wysokich kompetencji w zakresie zarządzania zespołem,
  • konsekwencji w realizacji wyznaczonych celów,
  • biegłej znajomości j. angielskiego,
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji w zmieniającym się otoczeniu, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne (w tym łatwość w posługiwaniu się Excelem),
  • aktywność w działaniu,
  • odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność, samodzielność,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia.
  • Ciekawe zadania, możliwość rozwoju i kształcenia.
  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie współpracy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin zapraszamy Cię na naszą stronę internetową.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez stronę internetową: www.pracuj.pl.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Pracuj.pl. Kliknij w logo poniżej, aby zobaczyć pełną treść ogłoszenia.