Content Creator

  • Pełny etat
  • Łódź
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW MCC Medale

Praca w firmie MCC Medale, która jest producentem medali sportowych i metalowych odlewów. Poszukiwany Content Creator.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • tworzenie tekstów na firmowego bloga oraz portale związane z tematyką sportową,
  • tworzenie tekstów na kanały social media,
  • tworzenie wraz z fotografem treści wizualnych – zdjęć i wideo,
  • współpracę z działem marketingu, sprzedaży oraz produkcją.

Czego oczekujemy?

  • umiejętności pisania z zachowaniem poprawnej ortografii, interpunkcji, gramatyki oraz stylistyki,
  •  znajomości podstawowych zasad SEO, webwritingu,
  • zainteresowania sportem lub chęć poznania tej tematyki,
  • mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych (Photoshop / GIMP 2).

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • motywujący system wynagradzania,
  • laptop i telefon służbowy,
  • możliwość rozwoju i szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail do 30.06.2018 r.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”