Marketing Specialist

  • Pełny etat
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW TOTALbetPL TOTALBET Zakłady Bukmacherskie

Firma TOTALBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to nowy podmiot na rynku legalnych zakładów wzajemnych w Polsce. Oferujemy możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych. Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Analiza oraz segmentacja graczy,
  • Współtworzenie i implementacja planów marketingowych głównie w zakresie  bonusów i promocji,
  • Obsługa i egzekucja bieżących projektów marketingowych (rozliczanie konkursów, przyznawanie bonusów, podsumowanie wyników),
  • Przygotowanie briefów i zlecanie projektów graficznych,
  • Bieżące monitorowanie rynku i konkurencji,
  • Stała współpraca z działem obsługi klienta oraz z działem bukmacherskim.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z firmą bukmacherską będzie kluczowym atutem,
  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (w mowie i w piśmie),
  • Umiejętności analityczne: zbieranie informacji, analiza oraz wyciąganie wniosków,
  • Doświadczenie w reklamie internetowej będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Zainteresowanie sportem oraz mile widziane esportem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w młodym zespole entuzjastów sportu i zakładów sportowych,
  • Możliwość zdobywania wiedzy i solidnego doświadczenia w marketingu sportowym,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dostęp do kart sportowych,
  • Wejściówki na mecze i wydarzenia sportowe,
  • Możliwość rozwoju wraz z dynamicznym rozwojem organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@totalbet.pl.

W tytule e-maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TOTALBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.