Manager ds. komunikacji

  • Pełny etat
  • Katowice
  • Rekrutacja została zamknięta

Zadania:

  • Przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych i planów komunikacji marki,
  • Prowadzenie rozległych między działowych projektów,
  • Bieżące zarządzanie profilami firmy w social media,
  • Wypracowanie i zarządzanie contentem na landing page,
  • Współpraca z influencerami, agencjami i partnerami zewnętrznymi,
  • Koordynacja działań zespołu merytorycznego wewnątrz organizacji

Wymagania:

  • Od 3 do 4 letniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w prowadzeniu kampanii w social media i fan-page marek,
  • Znajomość i orientacja w trendach marketingu internetowego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu i wykorzystania narzędzi marketingowych w celu podnoszenia efektywności działań,
  • Świetne zdolności interpersonalne,
  • Zaangażowanie, samodzielność, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Praktyka w pracy z systemami CMS,
  • Doświadczenie w dziale komunikacji, marketingu lub digitalowej agencji reklamowej,
  • Wiedza i pasja sportowa.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B na pełen etat,
  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach,
  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji w Katowicach,
  • Prywatną opiekę medyczną za 1 PLN,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro mieszczącego się w siedzibie firmy,
  • Chill Out Room, codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie,
  • Dostęp do programu Referral Bonus.

*(Benefity dostępne w zależności od sytuacji covidowej i ustaleń rządowych mogą ulegać zmianie)