Affiliate Manager

Witryna internetowa LVBETpl LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

LV BET Zakłady Bukmacherskie

Kilka słów o nas!
Jesteśmy dumni z naszej różnorodności, wzajemnego szacunku i rozrywkowej atmosfery, co daje nam poczucie “drugiego domu”. Stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania, kreatywne myślenie, otwartość na zmiany i odwagę potrzebną do podbicia globalnego rynku iGaming. Tak długo jak masz uśmiech na twarzy i głowę pełną pomysłów, przyjmiemy Cię do naszej rodziny z otwartymi ramionami!

Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:
AFFILIATE MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa, Łódź lub zdalnie

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • odpowiedzialność za działania mające na celu pozyskiwanie nowych partnerów afiliacyjnych oraz za wyszukiwanie influencerów do istniejących już koncepcji kreatywnych,
  • budowanie strategii, planowanie oraz analiza działań zgodnie z celami kampanii,
  • identyfikowanie kluczowych partnerów afiliacyjnych oraz utrzymywanie długofalowych relacji z nimi,
  • wdrażanie działań z zakresu marketingu afiliacyjnego mających na celu rozwój biznesu oraz zwiększenie przychodów,
  • współpraca z wewnętrznymi zespołami kreatywnymi w celu nieustannego doskonalenia kampanii za pośrednictwem sieci afiliacyjnej,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • negocjowanie warunków współpracy z partnerami afiliacyjnymi,
  • przygotowywanie i kontrola ważności umów afiliacyjnych,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie (IT, CRM, Design, Marketing).

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz 2-3 letnie doświadczenie w pracy z partnerami afiliacyjnymi,
  • płynnie poruszasz się w przestrzeni internetowej, a marketing internetowy to Twoja pasja,
  • interesujesz się sportem i wiesz jak funkcjonuje branża bukmacherska,
  • masz głowę pełną pomysłów,
  • jesteś komunikatywny/a, samodzielny/a i dobrze zorganizowany/a,
  • potrafisz obsługiwać CMS,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem będzie Twoim dodatkowym atutem.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię zależną od Twoich wyników,
  • możliwości rozwoju zawodowego – stawiamy na awans wewnętrzny i nieustanny rozwój naszego produktu,
  • brak nudy! realizujemy wiele ciekawych projektów, a jeszcze więcej mamy w planach!
  • przyjazną atmosferę w pracy 😊
  • kartę sportową, prywatną opiekę medyczną i inne dodatki.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą wyślij nam swoje CV wraz z odpowiednią klauzulą na adres mailowy: rekrutacja@lvbet.pl z dopiskiem Rekrutacja na stanowisko Affiliate Manager.

Warunkiem koniecznym do udziału w naszym procesie rekrutacyjnym jest zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat administratora danych osobowych oraz przysługujących Ci praw dotyczących ochrony Twoich danych osobowych, które znajdziesz tutaj: (https://lvbet.pl/pl/praca)  oraz umieszczenie w CV obowiązującej klauzuli/klauzul podanych poniżej.

Klauzula/zgoda na przetwarzanie danych w obecnym procesie rekrutacyjnym – obligatoryjna.

“Na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice, NIP: 9542751776, KRS: 0000534588 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.

Aby wziąć udział w naszych przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice, NIP: 9542751776, KRS: 0000534588 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Moja zgoda jest ważna do odwołania, lecz nie dłużej przez 24 miesiące od daty wysłania wiadomości”.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@lvbet.pl