Samodzielny księgowy

  • Pełny etat
  • Katowice

Praca w GKS Katowice. Poszukiwany samodzielny księgowy.

Obowiązki:

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • rozliczanie zaliczek, delegacji służbowych, księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych,
  • analiza i kontrola rozrachunków,
  •  przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień na potrzeby informacji zarządczej.

Wymagania:

  • Dobra znajomość programów WAPRO (mile widziana), WF-Fakir, WF-Best, MS Office,
  • Umiejętności analityczne, skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • Doskonała organizacja pracy, rzetelność,
  • Doświadczenie na podobnych stanowisku,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości, księgowości, przepisów podatkowych i rozliczenia dotacji,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez adres e-mail: izabela.kulawik@gkskatowice.eu