Specjalista ds. marketingu eventowego

  • Pełny etat
  • Kraków
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Comarch SA

Grupa Kapitałowa Comarch poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację eventów związanych z funkcjonowaniem klubu sportowego Cracovia.

Jeśli masz doświadczenie w organizacji masowych eventów, lubisz pracować z ludźmi, jesteś osobą kreatywną i równocześnie dobrze zorganizowaną – aplikuj teraz!

Najważniejsze zadania:

  • Organizacja oprawy meczowej,
  • Organizacja oprawy dla ważnych eventów Klubu (np. Trening Noworoczny),
  • Współpraca z podwykonawcami, również w zakresie umów,
  • Ścisła współpraca ze specjalistą ds. content marketingu i social media – tak, aby wydarzenia i atmosferę na stadionie umiejętnie przenosić na klubowe fan page’e.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w samodzielnej organizacji średnich i większych eventów,
  • Doświadczenia w organizacji imprez masowych lub o charakterze masowym,
  • Znakomitej organizacji czasu i umiejętności priorytetyzowania zadań,
  • Komunikatywności, otwartości i kreatywności w działaniu,
  • Umiejętności postępowania w sytuacjach stresowych i pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Szansę rozwoju zawodowego w grupie kapitałowej Comarch,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.