Pracownik administracyjny

  • Pełny etat
  • Kielce

Uważasz się za dobrze zorganizowaną osobę? Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi? Poszukujesz pracy pełnej wyzwań, a na dodatek lubisz sport? Jeżeli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Szukamy pracownika administracyjnego do obsługi recepcji w naszym klubie.

Do obowiązków pracownika administracyjnego będzie należało:

  • Wystawianie faktur VAT,
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów związanych ze sprawowanym stanowiskiem,
  • Zapewnienie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów,
  • Dystrybucja biletów i zaproszeń na mecze,
  • Odbieranie telefonów oraz obsługa poczty elektronicznej,
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • Obsługa kasy oraz drukarki fiskalnej,
  • Dbanie o płynny przepływ informacji,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i firmami usługowymi,
  • Inne zadania administracyjne.

Od kandydata oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Punktualności i rzetelności,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Sumienności i dokładności,
  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy;
  • niezliczoną liczbę ciekawych zadań i wyzwań;
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole;
  • pracę przepełnioną emocjami sportowymi.

Wiadomości e-mail wraz ze swoim CV prosimy przesyłać na adres marketing@korona-kielce.pl.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na marketing@korona-kielce.pl