Koordynator/Dyrektor Akademii Piłkarskiej

  • Pełny etat
  • Puławy

Witryna internetowa KSWisla1923 Klub Sportowy Wisła Puławy

Od lat szkolimy młodych adeptów piłki nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych. Szukamy osoby kreatywnej, odpowiedzialnej, ambitnej, z doświadczeniem w zarządzaniu organizacją sportową, która będzie dowodzić Akademią.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW I OBSZARY DZIAŁANIA:

  • Zarządzanie, rozwój, bieżące funkcjonowanie Akademii,
  • Nadzór nad organizacją oraz poziomem merytorycznym pracy trenerów Akademii,
  • Koordynowanie procesu kształcenia trenerów Akademii,
  • Tworzenie planu pracy Akademii w zakresie administracyjnym,
  • Koordynacja procesów szkoleniowych Akademii (w tym w zakresie spełnienia wymagań związanych z Programem Certyfikacji PZPN),
  • Nadzorowanie procesu wnoszenia opłat za treningi oraz inne zajęcia,
  • Dbanie o koleżeńskie relacje w zespole oraz pozytywną motywację jego członków,
  • Tworzenie dodatkowych zajęć dla członków Akademii, które będą miały pozytywny wpływ na ich rozwój sportowy i mentalny,
  • Prowadzenie spraw formalnych związanych z zawodnikami Akademii,
  • Ścisła współpraca ze sztabem trenerskim pierwszego zespołu oraz trenerami współpracującymi,
  • Współpraca ze sztabem trenerskim Akademii na poziomie oceny postępów zawodników,
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie,
  • Współpraca z lekarzem klubowym oraz fizjoterapeutami

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub inne formy zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia,
  • Możliwość rozwinięcia umiejętności i wiedzy w ramach szkoleń,
  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie współpracy,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Nowoczesny sprzęt i zaplecze techniczne.

Pasujesz do nas? Nie zwlekaj, zgłoś swoją kandydaturę na adres praca@kswislapulawy.pl !

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na praca@kswislapulawy.pl